جدول محتوایی

بهترین نرم افزار امنیت وب سایت

لازم برای محافظت از سایت شما در برابر تهدیدات آنلاین طراحی شده است. حملات نه تنها می توانند پرهزینه باشند، بلکه می توانند کسب و کار شما را کمتر قابل اعتماد جلوه دهند.

بنابراین، امنیت وب سایت باید برای محافظت از داده ها و شهرت آنلاین شما در اولویت باشد.

خوشبختانه، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین نرم افزار امنیت وب سایت را برای وب سایت خود پیدا کنید.

چه بخواهید سایت خود را در برابر هرزنامه، هک کارت اعتباری یا بدافزار مقاوم‌تر کنید، می‌توانید مطمئن باشید که راه‌حلی متناسب با نیازهای کسب‌وکار شما وجود دارد.

در این پست برخی از رایج ترین تهدیدات امنیتی را بررسی خواهیم کرد. سپس، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه بهترین نرم افزار امنیتی وب سایت را انتخاب کنید و هشت گزینه عالی را بررسی کنید. بیا شروع کنیم!

 

چرا سایت شما به نرم افزار امنیتی وب سایت نیاز دارد؟

بدون نرم افزار امنیتی وب سایت، سایت شما ممکن است در برابر چندین مشکل امنیتی وردپرس آسیب پذیر باشد.

این آسیب‌پذیری‌ها از زمانی که مردم از زمان شروع همه‌گیری بیشتر از هر زمان دیگری از اینترنت استفاده می‌کنند، در حال افزایش است.

ما نه تنها از پلتفرم های دیجیتال برای خرید کالاها و پخش محتوا استفاده می کنیم، بلکه بسیاری از ما به کار از راه دور نیز روی آورده ایم.

در همین حال، حملات سایبری پیچیده‌تر شده‌اند. به عنوان مثال، تعداد انواع بدافزارهای شناسایی شده تنها ده سال پیش کمتر از 30 میلیون بود. با این حال، در سال 2020، این تعداد به نزدیک به 678 میلیون نفر رسید.

علاوه بر این، گزارش دفاع دیجیتال مایکروسافت نشان می‌دهد که بازیگران از تکنیک‌هایی استفاده می‌کنند که تشخیص آنها سخت‌تر است و حتی سخت‌کوش‌ترین اهداف را تهدید می‌کنند.

در اینجا برخی از رایج ترین اشکال تهدیدات آنلاین آورده شده است:
 • هرزنامه ها. هرزنامه نه تنها می تواند برای بازدیدکنندگان مضر باشد، بلکه ممکن است حاوی بدافزار نیز باشد. خزنده های گوگل اغلب URL های مخرب را شناسایی می کنند. بنابراین، وب سایت شما ممکن است با رتبه بندی ضعیف در جستجو جریمه شود.

 

 • بد افزار. این احتمالاً بزرگترین تهدید برای وب سایت شما است، زیرا روزانه 450000 برنامه مخرب جدید ثبت می شود. بدافزار برای دسترسی به داده های خصوصی و تخلیه منابع سرور استفاده می شود. همچنین می تواند با تبلیغات یا پیوندهای وابسته درآمد کسب کند. بدافزار می‌تواند از ایمیل‌ها به کارمندان، تغییر مسیرها و هک‌های مستقیم وارد شود.

 

 • حملات انکار سرویس توزیع شده (DDoS). در سال 2020، 69 درصد از شرکت های بزرگ افزایش حملات DDoS را تجربه کردند. این حملات از آدرس های IP جعلی برای بارگیری بیش از حد سرورهای شما با ترافیک استفاده می کنند. در نهایت، وب سایت شما از کار می افتد، آن را آفلاین می کند و سرور شما را در برابر حملات بدافزار آسیب پذیرتر می کند.

اگر وب سایت شما تحت تأثیر تهدیدات امنیتی قرار گیرد، کاربران می توانند سایت شما را به عنوان ناامن گزارش کنند.

در نتیجه، موتورهای جستجو ممکن است شما را در لیست های بلاکی قرار دهند که به بازدیدکنندگان در مورد دسترسی به سایت شما هشدار می دهد. حذف این لیست های بلاک می تواند بسیار دشوار باشد و احتمالاً سایر کاربران را از بازدید از صفحه شما باز می دارد.

بنابراین، نصب بهترین راه حل های امنیتی وب سایت در وب سایت خود برای جلوگیری از این مشکلات کاملاً حیاتی است. به جای اینکه منتظر حمله باشید، می توانید از همان ابتدا از تهدیدات امنیتی جلوگیری کنید.

معرفی بهترین نرم افزارهای امنیت  سایت های وردپرسی (6 عاملی که باید در نظر بگیرید)

اکنون که اهمیت نرم افزار امنیتی وب سایت را می دانید، بیایید شش عامل ضروری برای انتخاب ارائه دهنده را مورد بحث قرار دهیم.

1. اتوماسیون

راه اندازی یک کسب و کار و یک وب سایت می تواند زمان بر باشد. بنابراین، به دنبال راه حلی برای خودکارسازی وظایف امنیتی ضروری است.

شما مجبور نیستید به صورت دستی اسکن و پاکسازی را با یک سرویس امنیتی خودکار انجام دهید. در عوض، نرم افزار امنیتی در پس زمینه وب سایت شما اجرا می شود، بنابراین می توانید مطمئن باشید که وب سایت شما ایمن و محافظت شده است. سپس، اگر مشکلی پیدا شد، فوراً از طریق پیامک یا ایمیل به شما اطلاع داده می‌شود.

با اتوماسیون، لازم نیست خودتان نگران امنیت سایت خود باشید. به این ترتیب، می توانید زمان و تلاش خود را بر روی کارهای مهمی مانند بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و ایجاد لیست پستی خود متمرکز کنید.

2. اقدامات پیشگیرانه

اگر سایت شما هک شود، گاهی اوقات به شرکت های امنیتی نیاز دارید که خدمات ترمیمی ارائه دهند. با این حال، آیا عالی نیست اگر این مشکل حتی قبل از اینکه سایت شما را تحت تأثیر قرار دهد، حل شود؟

راه حل های امنیتی پیشگیرانه این کار را انجام می دهند. مشکل هرگز از دروازه های وب سایت شما عبور نمی کند. یک مثال عالی یک فایروال برنامه وب (WAF) است که از ورود ترافیک مخرب به سایت شما جلوگیری می کند.

علاوه بر این، راه حل امنیتی انتخابی شما ممکن است از پروتکل های رمزگذاری استفاده کند که داده ها را در صورت کپی یا دزدیده شدن غیرقابل خواندن می کند. علاوه بر این، وصله نرم افزاری یکی دیگر از اقدامات پیشگیرانه است که نرم افزار سایت شما را به روز نگه می دارد و بهتر در برابر مهاجمان محافظت می کند.

3. حل و فصل تهدیدات مشترک

در جستجوی خود برای نرم افزار امنیتی وب سایت، ممکن است با بسته های “همه در یک” مواجه شوید که ابزارها و خدمات زیادی را ارائه می دهند که ممکن است واقعاً به آنها نیاز نداشته باشید. در عوض، باید اطمینان حاصل کنید که شرکت امنیتی انتخابی شما حفاظت دقیقی را که برای کسب و کار شما نیاز دارید، ارائه می دهد.

به عنوان مثال، بدافزار به عنوان نگران کننده ترین نوع تهدید آنلاین رتبه بندی می شود. در همین حال، ایمیل های اسپم و حملات DDoS در ایالات متحده پربارتر هستند و فیشینگ یک مشکل رایج برای موسسات مالی است.

بنابراین، در حالی که سرمایه گذاری در راه حل های امنیتی عمومی عالی است، ممکن است شناسایی آسیب پذیری های خاص برای وب سایت و مکان شما مفیدتر باشد. ارزیابی نیازهای شما می تواند بر هزینه های امنیتی کلی شما نیز تأثیر بگذارد. این به این دلیل است که بسته‌های همه کاره اغلب به معنای پرداخت هزینه برای تعدادی از ویژگی‌هایی است که استفاده نمی‌کنید.

4. پشتیبانی مشتری

به راحتی می توان باور کرد که پس از نصب نرم افزار امنیتی شما، همه چیز نمی تواند اشتباه پیش برود و نخواهد رفت. متأسفانه، همیشه اینطور نیست. علاوه بر این، اگر مشکلی پیش آمد، خوب است بدانید که می توانید به سرعت با افرادی که می توانند به شما کمک کنند در تماس باشید.

بنابراین، توصیه می‌کنیم به پشتیبانی‌ای که با برنامه نرم‌افزار امنیتی انتخابی خود دریافت خواهید کرد، توجه کنید. به طور معمول، هرچه بیشتر پرداخت کنید، پشتیبانی بهتری خواهید داشت. همچنین، مهم است که در نظر بگیرید به کدام نوع ارتباط می توانید دسترسی داشته باشید.

به عنوان مثال، چت زنده برای پاسخ‌های سریع عالی است. با این حال، گاهی اوقات، تماس با یک شخص واقعی که می تواند راهنمایی های عمیق ارائه کند، می تواند مفیدتر باشد.

همچنین فهمیدن اینکه مشتریان در مورد پاسخگویی شرکت چه می گویند می تواند مفید باشد. به هر حال، اگر مشکلی جدی در سایت شما پیش بیاید، نمی خواهید ساعت ها منتظر بمانید تا کسی به شما کمک کند.

5. مراقبت های بعد از آن

ما قبلاً در مورد اهمیت یافتن یک راه حل نرم افزاری با اقدامات پیشگیرانه بحث کرده ایم. علاوه بر این، بهترین سرویس های امنیتی وب سایت ابزارهایی را برای کمک به بهبود سایت شما پس از حمله ارائه می دهند. متأسفانه، اگر پلتفرم امنیتی شما می تواند مشکلات را تشخیص دهد اما نمی تواند آنها را برطرف کند، ممکن است لازم باشد کارشناسان امنیتی بیشتری را برای بازیابی سایت خود استخدام کنید.

شرکت‌های امنیتی را انتخاب کنید که حذف لیست بلاک‌ها، اجرای برنامه‌های ضد ویروس و به‌روزرسانی وب‌سایت شما را در پی یک نقض امنیتی ارائه می‌دهند. با راه حل مناسب، می توانید سایت خود را به سرعت راه اندازی کنید و از دست رفتن ترافیک و درآمد را به حداقل برسانید.

6. سهولت استفاده

ابزارهای امنیتی زیادی برای سایت های وردپرسی وجود دارد. با این حال، برخی از آنها فقط برای کاربران با تجربه مناسب هستند. بنابراین، راه اندازی آنها برای یک مبتدی کاملاً چالش برانگیز است.

همچنین، در این صورت، در صورت نیاز به کمک حرفه ای در طول فرآیند راه اندازی، ممکن است با هزینه های اضافی روبرو شوید.

بنابراین، بررسی نظرات کاربران می تواند ایده خوبی باشد. معمولاً می توانید این موارد را در صفحه محصول نرم افزار پیدا کنید. علاوه بر این، Trustpilot یک سایت عالی برای خواندن نظرات کاربران است.

 

 

 

 

 

 

می توانید به سرعت رتبه بندی ستاره ها را اسکن کنید و بازخورد دقیق تری از مشتریان را مشاهده کنید. همچنین می توانید ببینید که آیا شرکت امنیتی انتخابی شما به بررسی ها پاسخ می دهد یا خیر.

8 بهترین خدمات امنیتی وب سایت برای وب سایت وردپرس شما

برای خرید هاست ورد پرسی به این صفحه مراجعه کنید

اکنون که می دانید در یک راه حل امنیتی به دنبال چه چیزی باشید

هشت مورد از بهترین خدمات وب سایت برای امنیت وردپرس را بررسی می کنیم

1. Duo Security

 

Dropmysite یک ابزار بازیابی نسخه پشتیبان است که از FTP، SFTP یا RSYNC برای پشتیبان گیری و ذخیره فایل های شما در پایگاه داده ابری استفاده می کند. این کاملاً خودکار است و با ابزارهای اضافی، از جمله نظارت بر زمان و گزارش‌های عملکرد همراه است.

شما از یک داشبورد شیک و بصری بهره مند خواهید شد که در آن می توانید فایل های وب و پایگاه داده های خود را تنها با یک کلیک دوباره ایجاد کنید.

به علاوه، می‌توانید نسخه پشتیبان محلی خود را از هر کجا و در هر زمان دانلود کنید.

علاوه بر این، Dropmysite با مرور ایمن Google یکپارچه شده است، بنابراین می توانید به سرعت بررسی کنید که آیا سایت شما در لیست مسدود شده است یا خیر.

امکانات

 • هنگامی که فایل ها به خطر افتاده یا به طور تصادفی حذف می شوند، با یک کلیک بازیابی می شود
 • ذخیره سازی امن فایل ها در خدمات وب آمازون
 • بک آپ های اضافی را در صورت نیاز بدون هزینه اضافی برنامه ریزی کنید

قیمت

برنامه ها از 20 دلار در ماه برای 50 گیگابایت شروع می شوند. با این حال، شما همچنین می توانید برنامه های سفارشی تنظیم کنید.

به‌علاوه، می‌توانید از یک دوره آزمایشی رایگان دو هفته‌ای بهترین استفاده را ببرید و قبل از خرید آن را امتحان کنید.

3. Google Cloud CDN

 

 

شبکه تحویل محتوا (CDN) یک شبکه سرور است که سایت شما را پایدارتر می کند و زمان بارگذاری را در سراسر جهان بهبود می بخشد.

به بازدیدکنندگان محتوا از نزدیکترین سرور به آنها ارائه می شود، خواه در ایالات متحده زندگی کنند یا استرالیا.

این راه‌اندازی سایت شما را پایدارتر می‌کند زیرا هر سرور با ترافیکی که ممکن است باعث خرابی وب‌سایت شود غرق نمی‌شود.

علاوه بر این، یک CDN برای مدیریت حملات DDoS و بدافزارها مجهزتر است.

 

میزبان وب شما ممکن است شامل یک CDN با برنامه شما باشد. با این حال، اگر اینطور نیست، Google Cloud CDN یک انتخاب عالی است.

 

معماری anycast آن یک آدرس IP واحد و جهانی را در اختیار شما قرار می دهد. به این ترتیب، می‌توانید عملکردهای یکنواخت و یکنواخت را در سراسر جهان حفظ کنید. علاوه بر این، به لطف زیرساخت حافظه پنهان Google با کارایی بالا، می‌توانید محتوا را در محل یا هر فضای ابری دیگری ارائه دهید.

امکانات

 • Anycast IP زمان بارگذاری را کاهش می دهد
 • Cloud Load Balancing مسیریابی جامعی را فراهم می کند
 • پشتیبانی از Terraform
قیمت

Cloud CDN بسته به پهنای باند و درخواست‌های HTTP/HTTPS قیمت‌گذاری سفارشی را ارائه می‌دهد

4. Cloudflare

 

Cloudflare یک WAF است که تمام ترافیک شما را تجزیه و تحلیل می کند تا مطمئن شود که مخرب نیست. می تواند از حملات هدفمند مانند بدافزار، DDoS، اسکریپت بین سایتی و تزریق زبان پرس و جو ساختاریافته (SQL) جلوگیری کند.

ممیزی امنیتی وردپرس Cloudflare خودکار است. با این حال، شما همچنین می توانید قوانین خود را تعریف کنید و در صورت مشاهده حملات تکراری، آدرس های IP را مسدود کنید. Cloudflare همچنین بررسی اعتبار افشا شده را فراهم می کند و استفاده از اعتبارنامه های سرقت شده را مسدود می کند.

شما می توانید تعیین کنید که ترجیح می دهید به تهدیدات چگونه پاسخ دهید. به عنوان مثال، پلتفرم از مسدود کردن، ورود به سیستم، محدود کردن نرخ و چالش پشتیبانی می کند.

امکانات

 • من تحت حمله هستم! ویژگی (دسترسی فوری به حفاظت های اضافی در برابر حملات DDoS)
 • تجزیه و تحلیل و گزارش برای مشاهده تهدیدات مسدود شده
 • جلوگیری از حملات ورود سوء استفاده از اطلاعات کاربری سرقت شده

قیمت

قیمت ها از رایگان تا 200 دلار در ماه، با یک گزینه سفارشی برای شرکت ها متغیر است.

5. Sucuri

 

Sucuri یک افزونه امنیتی وردپرس است که شامل بهینه سازی امنیتی، اسکن بدافزار از راه دور و فایروال وب سایت (با طرح حق بیمه) است.

همچنین ادعا می کند که به لطف CDN خود سرعت وب را تا 70٪ افزایش می دهد. به علاوه، می توانید بدافزارها را به سرعت توسط کارشناسان امنیتی حذف کنید.

علاوه بر این، Sucuri خدمات ارزشمند پس از مراقبت، مانند تعمیرات پس از هک را ارائه می دهد که وب سایت شما را به حالت اولیه باز می گرداند.

به علاوه، این ابزار از حذف لیست بلاک‌ها برای شما مراقبت می‌کند و می‌توانید بدون هزینه اضافی به پاکسازی‌های نامحدود دسترسی داشته باشید.

امکانات

 • 30 روز ضمانت بازگشت وجه در بازیابی و تعمیر وب سایت های هک شده
 • حذف لیست بلاک برای بازگرداندن شهرت شما
 • پاکسازی خودکار و دستی نامحدود

قیمت

یک نسخه رایگان وجود دارد، در حالی که برنامه های پولی از 199.99 دلار در سال شروع می شود.

6. LogicMonitor

LogicMonitor یک سرویس نظارت بر وب سایت (WMS) است که در فضای ابری و شبکه های سایت شما کار می کند.

داشبوردهایی ایجاد می کند که به شما بینشی از عملکرد سایت شما می دهد. علاوه بر این، از هرگونه تهدید موجود و دریافتی مطلع خواهید شد.

یکی از بهترین ویژگی های LogicMonitor تجربه کاربری (UX) است. می توانید منتظر هشدارهای قابل اجرا و گزارش های قابل تنظیم در زمان واقعی باشید. به علاوه، می‌توانید داده‌ها را در قالب‌های قابل هضم، مانند نمودارهای زیبا مشاهده کنید.

در صورت درخواست، داشبوردهای سفارشی نیز به شما ارائه می شود تا دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید.

امکانات

 • هشدارهای تلفن، ایمیل، پیامک یا Slack برای مشکلات با اولویت بالا
 • نظارت بر شبکه، سرور، ابر و زیرساخت
 • بیش از 2000 ادغام برای سفارشی کردن سیستم شما و جمع آوری داده های مورد نیاز

قیمت

LogicMonitor از یک مدل قیمت گذاری سفارشی استفاده می کند. با این حال، می توانید قبل از دریافت قیمت، آن را به صورت رایگان امتحان کنید.

7. Jetpack

Jetpack یک افزونه چند منظوره است که توسط متخصصان وردپرس ساخته شده است. این طراحی شده است تا سایت شما را سریعتر و ایمن تر کند.

برای مثال، Jetpack پشتیبان‌گیری خودکار، بازیابی آسان، اسکن بدافزار و محافظت از هرزنامه را فراهم می‌کند.

Jetpack یکی از بهترین ابزارهای امنیتی وب سایت برای محافظت از هرزنامه و ربات است زیرا به طور خودکار نظرات هرزنامه را پیدا و حذف می کند.

همچنین فعالیت های مشکوک را مسدود می کند و از حملات brute-force جلوگیری می کند.

علاوه بر این، Jetpack با WooCommerce ادغام می شود تا امنیت تجارت الکترونیک برتر را ارائه دهد.

امکانات

 • دقیقاً متوجه شوید که کدام عمل یا شخص باعث از کار افتادن سایت شما شده است
 • به بازیابی های 30 روز گذشته با یک کلیک دسترسی داشته باشید
 • از ویژگی‌های حفاظت از هرزنامه و نظرات استفاده کنید (10 هزار تماس API در ماه)

قیمت

Jetpack یک افزونه وردپرس رایگان ارائه می دهد. با این حال، می توانید Jetpack Security را نیز انتخاب کنید که از 10.95 دلار در ماه شروع می شود.

8. Shield Security

 

Shield Security یک افزونه حفاظتی هوشمند است که خدمات تعمیر هک را ارائه می دهد. راه اندازی و استفاده از آن آسان است و بلافاصله پس از نصب شروع به اسکن سایت شما می کند.

Shield Security یک سرویس حفاظتی هوشمند است که تعمیر هک را می دهد. راه اندازی و استفاده از آن آسان است و پس از نصب به اسکن سایت شما می توانید.

علاوه بر این، با فناوری جایگزین نامرئی CAPTCHA انحصاری آن، می‌توانید تلاش‌های ورود به سیستم را محدود کنید، حملات brute force را مسدود کنید و از اسپم نظرات ربات جلوگیری کنید.

Shield Security از خدمات پیشگیرانه، توقف بهره برداری از آسیب پذیری پلاگین، تزریق بدافزار، پر کردن رمز عبور و موارد دیگر ابایی ندارد.

امکانات

 • بدافزار شناخته شده و ناشناخته را شناسایی می کند
 • آسیب پذیری های امنیتی را در افزونه ها و تم ها شناسایی می کند
 • مسدود کردن خودکار ربات‌های بد و آدرس‌های IP مخرب

قیمت

Shield Security یک افزونه رایگان است. با این حال، اگر به پشتیبانی 24/7 نیاز دارید، می توانید با 12 دلار در ماه ارتقا دهید.

نتیجه

نصب نرم افزار امنیتی وب سایت می تواند سایت شما را در برابر تهدیدات آنلاین مقاوم تر کند.

با این حال، انتخاب با بسیاری از شرکت های امنیتی وب سایت در دسترس می تواند چالش برانگیز باشد.

خوشبختانه، این تصمیم زمانی آسان‌تر می‌شود که بدانید به دنبال چه چیزی هستید، خواه WAF، یک روش ورود دقیق، یا مکانی امن برای ذخیره فایل‌های سایت.

به طور خلاصه، در اینجا هشت مورد از بهترین خدمات امنیتی وب سایت آورده شده است:

 • Duo Security – یک سرویس احراز هویت دو مرحله ای.
 • Dropmysite – یک ابزار بازیابی نسخه پشتیبان کاملاً خودکار.
 • Google Cloud CDN – سرور شما را تثبیت می کند تا در برابر حملات DDoS کمتر آسیب پذیر باشد.
 • Cloudflare – یک WAF با رتبه بالا که ترافیک مخرب را فیلتر می کند.
 • Sucuri – یک راه حل همه کاره شامل اسکن بدافزار، تعمیر هرزنامه SEO و اقدامات پس از هک.
 • LogicMonitor – یک سرویس نظارت کامل وب سایت.
 • Jetpack – یک گزینه عالی برای جلوگیری از هرزنامه و ربات.
 • Shield Security – در تعمیر هک با اقدامات امنیتی اضافی مانند مسدود کردن IP و ربات برتری دارد.

 

5رای - امتیاز 5 ممنون از امتیازی که دادید..!

دسته بندی شده در: