اجاره آی پی

اجاره آی پی ورژن 4 و ورژن 6 | خرید IPاجاره ماهیانه آی پی | اجاره آی پی روت شده در ایران و مناسب برای هاستینگ و ISP ها

قابل سفارش از کشورهای مختلف
سرور مجازی لینوکس
اجاره آی پی ورژن 4
سابنت 24/
لوکیشن ایران – اروپا
تنظیم DNS
تعداد آی پی 256 عدد
لیست سفید بانکها
امکان راه اندازی BGP با هزینه با بخش فروش مکاتبه نماید
AsNumber اختصاص قابل سفارش
اجاره سالیانه
وضعیت : موجود – تماس بگیرید 2467 9130 021 سفارش

آی پی چیست؟

نشانیIP یک پروتکل اینترنت (به انگلیسی: Internet Protocol Address) یا به اختصار نشانی آی‌پی (به انگلیسی: IP Address) نشانی عددی است که به هریک از دستگاه‌ها و رایانه‌های متصل به شبکهٔ رایانه‌ای که بر مبنای نمایه TCP/IP (از جمله اینترنت) کار می‌کند، اختصاص داده می‌شوند. پیام‌هایی که دیگر رایانه‌ها برای این رایانه می‌فرستند با این نشانهٔ عددی همراه است و راه‌یاب‌های شبکه آن را مانند «نشانی گیرنده» در نامه‌های پستی تعبیر می‌کنند، تا در نهایت پیام به رابط شبکه رایانه مورد نظر برسد.

اطلاعات بیشتر

دیتاسنتر چیست.؟

دیتاسنتر یا مرکز داده Data Center به مکان و فضایی گفته می‌شود که تعداد زیادی از سرورهای کامپیوتری و تجهیزات شبکه‌ در آن قرار دارند . و بوسیله تجهیزات ارتباطی شبکه به مکانهای مختلفی مانند شبکه اینترنت و یا شبکه های خصوصی متصل هستند. در واقعا با توجه به اینکه تجهیزات دیتاسنترها از جمله برق و شبکه بدون قطعی و اختلال در حال کارکردن هستند می تواند مکان مناسبی برای کارکرد یک شبکه و تجهیزات کامپیوتری یک سازمان و یا یک شرکت باشد . هزینه تمام شده میزبانی سرور ها در دیتاسنترها نسبت به قرار دادن تجهیزات در خود شرکت ها بسیار ارزانتر و بصرفهتر می باشد . برای آشنایی با برخی دیتاسنتر های که ایرانیکاسرور از آنها سرویس میگیرد می توانید صفحه زیر را مشاهده نماید

معرفی دیتاسنترها

پاسخ به سوالات متداول

چقدر زمان میبرد آی پی ها روت شود؟  

در حالت عادی پس از سفارش سرویس آی پی و دریافت مدارک شخص و یا شرکت اجاره کننده آی پی بخش فنی بین 1 الی 3 روز کاری روت آی پی را با هماهنگی شرکت و یا شخص اجاره کننده انجام می دهد.

هماهنگی برای روت آی پی با دیتاسنتر و یا شرکت مقصد با چه کسی است .؟ 

کلیه هماهنگی ها بر عهده اجاره کننده سرویس می باشد و ما فقط کار فنی در بخش مربوطه سمت خود را انجام می دهیم و در صورت کمک فنی و یا راه اندازی با هزینه امکان پذیر می باشد.

چه مدارکی مورد نیاز برای سفارش آی پی است.؟ 

مدارک هویتی شخص اجاره کنند و شرکت اجاره کنند-کارت ملی -کپی اساسنامه شرکت و روزنامه رسمی و کد ثبتی شرکت-شماره تماس معتبر و ایمیل معتبر

در صورت اسپم و یا بلاک شدن آی پی چه اتفاقی رخ میدهد.؟ 

ما به شدت بر ابیوز و بلاک و یا اسپم آی پی های خود حساس هستیم در صورتی که این ابیوز ها رفع گردد مورد خاصی اتفاق نمی افتد اما اگر فرد و یا شرکت گیرنده سرویس به ابیوز ها و اخطار ها و اسپم ها ادامه دهد سرویس وی غیر فعال میشود.

چگونه از بلاک و یا اسپم آی پی ها اطلاع میابم.؟ 

بخش فنی پس از دریافت ابیوزها آن را به ایمیل فرد و یا شرکت اجاره گیرنده فوروارد میکند و اگر تا چند ساعت رفع نشد تلفنی پیگیری میشود.

پشتیبانی 24 ساعته

بیشتر زمان را از دست ندهید و سرویس خود را سفارش دهید نیاز به راهنمایی بیشتر دارید ..؟

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ما همیشه آماده پاسخگویی به شما هستیم

پشتیبانی 24 ساعته

گفتگوی تلفنی

۰۲۱-۹۱۳۰-۲۴۶۷
پشتیبانی 24 ساعته

ارسال تیکت

می توانید درخواست خود را نیز تیکت کنید

آخرین مطالب وبلاگ

مشاهده وبلاگ