معرفی دیتاسنتر ها

برترین دیتاسنتر های میزبان سرورهای ایرانیکاسرور | دیتاسنتر افرانت | دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد | دیتاسنتر پارس آنلاین| دیتاسنتر هلند | دیتاسنتر انگلیس

برخی از برترین دیتاسنتر ها

دیتاسنتر افرانت

شرکت افرانت در ادامه‌ی طرح‌های توسعه دیتاسنتر خود اقدام به راه اندازی دیتاسنتری مدرن بر مبنای آخرین تکنولوژی روز دنیا نموده است. سرویس‌های قابل ارائه در این دیتاسنتر با حفظ ویژگی های قبلی خدمات افرانت، دارای مزیت‌های بیشتری است. متقاضیان سرویس فضای دیتاسنتر می‌توانند جهت دستیابی به سطح بالاتری از کیفیت و ضریب اطمینان مطلوب‌تر از نظر شرایط محیطی، تهویه و سیستم خنک‌کننده، رک‌های جدید مطابق آخرین استانداردها، مسیرهای برق و پهنای باند مختلف به طور همزمان و سیستم مانیتورینگ پیشرفته جهت نگهداری تجهیزات خود از فضای این دیتاسنتر بهره‌مند گردند.

دیتاسنتر افرانت

دیتاسنتر پارس آنلاین

دیتاسنتر پارس آنلاین اکنون با بکارگیری جدیدترین و پیشرفته‌ترین امکانات، تجهیزات، فناوری‌ها و استانداردهای روز دنیا، کلیه نیازهای متقاضیان این نوع خدمات را در داخل کشور تامین نموده است. این مرکز با تکیه بر دو دهه تجربه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مشتریان خود را از مزایای کامل یک دیتاسنتر مدرن و استاندارد، با ویژگی‌هایی اعم از امکان کنترل و نظارت مستقیم بر خدمات، پشتیبانی بهتر، سرعت، امنیت بالاتر و کاهش هزینه‌ها بهره‌مند گردانیده است.

دیتاسنتر پارس آنلاین

دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد

یکی از امکانات کارآمدی که در دیتاسنتر آسیاتک به وجود آمده است، امکان اشتراک فضا برای موسسات و سازمان‌های بزرگ است. با استفاده از این امکانات، سازمان‌ها و موسساتی برای ارایه اطلاعات خود ، می‌توانند بسته به نیاز خود یک یا چند سرور مرکزی را در مرکز داده‌های مورد نظر خود مورد استفاده قرار دهند.

دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد

دیتاسنتر زیرساخت

این دیتاسنتر ایرانی در فضای به مساحت 500 متر مربع و در 4 طبقه احداث شده است که سالن اصلی این دیتاسنتر دارای 72 رک سرور می باشد، این دیتاسنتر داری سیستم های برق اضطراری، سیستم اطفای حریق، سیستم سرمایش و خنک کنندگی، سیستم های کنترل تردد، دوربین های مداربسته و تجهیزات مانیتورینگ و کنترل کیفیت می باشد، این دیتاسنتر پهنای باند بسیار خوبی دارد.

دیتاسنتر زیرساخت

دیتاسنتر هتزنر آلمان

دیتاسنتر Hetzner توسط مایکل هتزنر آلمانی در سال 1997 بنیان گذاری شد و تاکنون با میزبانی هزاران سرور و گسترش فعالیت خود در سراسر دنیا، یکی از شناخته‌شده ترین ارائه کنندگان خدمات میزبانی و دیتاسنتر در اروپا به شمار می رود. اغلب وب مستران ایرانی نیز سابقه کار مستقیم یا غیر مستقیم با این دیتاسنتر آلمانی را داشته اند . دیتاسنتر هتزنر آلمان از نظر کیفیت پورت و شبکه در سطح بسیار بالایی قرار دارد. معماری شبکه هتزنر و مسیر ارتباطی اینترنت ایران به این دیتاسنتر باعث شده تا سرعت ارتباط و پینگ تایم کاربران ایرانی نسبت به هتزنر از بسیاری از دیتاسنترهای دیگر بهتر باشد.

دیتاسنتر هتزنر آلمان

دیتاسنتر OVH فرانسه

این دیتا سنتر فرانسوی یکی از بزرگترین دیتاسنترهای مطرح در جهان است. دیتاسنتر ovh در سال 1999 توسط شخصی به نام Oktave Klaba در شهر Roubaix تأسیس شد. اگر بیشتر دقت کنید این دیتاسنتر در سالی شروع به فعالیت حرفه‌ای خود کرد که مثل امروز افراد با اینترنت و دنیای وب آشنایی نداشتند. بعد از سال‌ها فعالیت، OVH در سال 2012 به صورت کاملاَ رسمی میزبانی 150,000 سرور را در 15 کشور به عهده گرفت. در ادامه این دستاسنتر در سال ۲۰۱۶ حدود ۲۵۰ میلیون دلار را برای گسترش خود در سایر کشورها هزینه کرد تا توانست در سال ۲۰۱۸ به میزبانی ۳۰۰,۰۰۰ هزار سرور در ۲۷ کشور با ۲۷ مرکز داده دست پیدا کند. اکنون OVH توانسته به اولین دیتاسنتر مطرح اروپا و سومین دیتاسنتر بزرگ جهان تبدیل شود و در حال حاضر به بیش از یک میلیون مشتری خدمات خود را ارائه می‌دهد.

دیتاسنتر OVH فرانسه

دیتاسنتر Redstation انگلستان

“دیتاسنتر Redstation” در سال 1998، تاسیس شده است. دیتاسنتر Redstation، هزاران سرور را مدیریت می کند و میزبان هزاران وب سایت مهم، حساب های ایمیل و برنامه های کاربردی دیگر برای مشتریان، در بیش از 150 کشور دنیا می باشد. رشد این شرکت به خاطر سرمایه گذاری روی بهترین ابزار و امکانات شبکه و مراکز داده است. اولین مرکز رک Redstation در Gosport Hampshire افتتاح شد که دفاتر اداری این شرکت نیز از سال 2017 در آنجا قرار دارند. در سال 2010، دومین مرکز تاسیسات 5000 فوت مربعی نیز توسط “دیتاسنتر Redstation” در همان مکان تاسیس شد. مرکز داده جدید بطور کامل توسط خود شرکت Redstation، خریداری، طراحی ، ساخته شده است. این دیتاسنتر جدید تقریبا دو برابر اندازه دیتاسنتر اولیه این شرکت بوده است و با استفاده از آخرین فناوری، از جمله خنک کنندگی رایگان توسعه یافته توسط GEA Denco به ارائه خدمات می پردازد که همین باعث شده که این دیتاسنتر به یک مرکز داده سبز و سازگار با محیط زیست تبدیل گردد.

دیتاسنتر Redstation انگلستان


آخرین مطالب وبلاگ

مشاهده وبلاگ