مدیریت سرور | کانفیگ سرور مجازی و اختصاصی

انجام انواع کانفیگ ها و تنظیمات دلخواه روی سرور مجازی های لینوکس، ویندوز، میکروتیک و …

انجام کلیه کانفیگ های سرور مجازی و اختصاصی و نصب تخصصی انواع برنامه ها بر روی سرورهای کاربران با قیمت مناسب و نصب تخصصی و عیب یابی و رفع مشکلات.

کانفیگ سرور
هشدار

توجه : تمامی کانفیگ ها توسط متخصصان و کارشناسان ایرانیکاسرور در سریع ترین زمان ممکن انجام میپذیرد. پس اگر برای مدیریت یا کانفیگ سرور خود نیاز به کمک دارید، میتوانید درخواست کانفیگ سرور خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کنند.

کانفیگ و مدیریت سرور چیست ؟

کانفیگ و مدیریت سرور به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که برای پیکربندی و مدیریت یک سرور انجام می‌شود. این فعالیت‌ها شامل تنظیمات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و شبکه می‌شود که برای اجرای خدمات و برنامه‌های مورد نیاز در یک سرور لازم است. هدف اصلی کانفیگ و مدیریت سرور، اطمینان حاصل کردن از اینکه سرور به درستی پیکربندی شده و برای ارائه خدمات به مشتریان آماده است.
کانفیگ سرور
کانفیگ سرور

کانفیگ و مدیریت سرور شامل چه مواردی است ؟

۱. نصب و پیکربندی سیستم عامل: این فعالیت شامل نصب و پیکربندی سیستم عامل مورد نیاز برای سرور می‌شود. این شامل تنظیمات اولیه سیستم، نصب درایورهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، و تنظیمات امنیتی مورد نیاز است.

۲. پیکربندی و مدیریت شبکه: این فعالیت شامل تنظیمات شبکه مورد نیاز برای سرور می‌شود. این شامل تنظیمات IP، DNS، DHCP و سایر تنظیمات شبکه می‌شود.

۳. نصب و پیکربندی نرم‌افزارها: این فعالیت شامل نصب و پیکربندی نرم‌افزارهای مورد نیاز برای اجرای خدمات و برنامه‌ها در سرور می‌شود.

۴. پشتیبانی و نگهداری: این فعالیت شامل پشتیبان‌گیری از سیستم و برنامه‌های مورد استفاده، اعمال تغییرات لازم در سیستم و برنامه‌ها و رفع مشکلات پیش آمده در سرور می‌شود.

۵. امنیت سرور: این فعالیت شامل تنظیمات امنیتی برای سرور است که شامل تنظیمات دیواره آتش، شناسایی تهدیدات، رمزنگاری ارتباطات و سایر تنظیمات امنیتی می‌شود.

هدف اصلی کانفیگ و مدیریت سرور، ایجاد یک سرور پایدار و امن است که به درستی پیکربندی شده و برای ارائه خدمات به مشتریان آماده است.

سیپنل

نصب و کانفیگ سیپنل

اسکریپت سیپنل یکی از بهترین کنترل پنل های موجود در دنیا می باشد که توانسته مشتریان زیادی را جلب کند ایرانیکاسرور می تواند این پنل را براحتی برای شما نصب و کانفیگ کند.

رفع مشکلات سرور

رفع مشکلات سرور

برخی مواقع پیش می آید که تیم فنی یک شرکت و یا مدیریت دانش کافی برای رفع برخی مشکلات سرور را ندارد تیم ایرانیکاسرور این آمادگی را دارد که این مشکلات را رفع و برطرف کند.

کانفیگ امنیتی سرور های لینوکس

کانفیگ امنیتی سرور های لینوکس

یک سرور زمانی خوب کار میکند که به درستی کانفیگ های امنیتی بر روی آن انجام شده باشد تیم ایرانیکا سرور می تواند سرور های شما را جدیدترین و برترین کانفیگ های روز از آسیب های امینتی در امان بماند برای همین ما می توانیم سرور شما را امن نگه داریم.

دیدگاه کاربران

حسن رضوی
با سلام به جرأت می تونم بگم تیم ایرانیکاسرور کاملا یک تیم حرفه ای و بروز هستند و خیلی خوشحالم که از این تیم سرویس دارم.
سینا مددیان
سلام خسته نباشید خواستم بگم یکی از بی نظیرترین ارائه کننده خدمات میزبانی وب در ایران واقعا کاردرست هستید.
الهام کشاورز
با سلام واقعا تجربه خیلی خوبی دارم از سرویس های شما همیشه عالی و بروز هستید خسته نباشید میگم خدمت بچه های ایرانیکاسرور.
حسین جباری
ایرانیکا سرور رو خیلی شنیده بودم اما وقتی خودم از سرویس های شما استفاده کردم واقعا کیفیت رو احساس کردم.
زهرا فروزان فر
سرور های میکروتیک ایرانیکا واقعا سرعت بالایی دارن و هر تانلی که مدنظرم بود رو تونستم روی سرور ها کانفیگ کنم.
محمد حسین لطفی
من از سرور های گیم شما استفاده میکنم و خداروشکر خیلی راضی هستم و در این مدت هیچ گونه لگ یا مشکل اتکی مشاهده نکردم.