معرفی دیتاسنتر های میزبان ایرانیکا

معرفی دیتاسنتر های میزبان مجموعه ایرانیکا سرور

 

مرکز داده افرانت

 

 

 

 

ویژگی های مرکز داده افرانت:

 

شرکت افرانت از طریق فیبرنوری به شرکت زیرساخت ایران، مخابرات ایران، شبکه فیبرنوری سازمان کنترل ترافیک تهران (TTCC) و شبکه فیبرنوری صداوسیما (IRIB) متصل است، که این امر پایداری سرویسهای این شرکت را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. میزان پهنای باند شرکت افرانت که به مشتریان پرسرعت فروخته می شود بیش از 20 گیگابیت در ثانیه می باشد که نشان دهنده ظرفیت بسیار بالای این شرکت برای خدمات دیتاسنتر است.

در زیر به اصلی ترین ویژگی های دیتاسنتر افرانت اشاره می شود: بر اساس آخرین استانداردهای جهانی (از جمله CISCO SAFE).

 

امنیت اطلاعاتی (IT Security).

پایداری خدمات (Business Continuity).

سیستم مونیتورینگ پیشرفته (Network Operation Center) NOC.

سیستم پشتیبانی پس از فروش بصورت 24 ساعته(24/7 Tech Support) .

استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی دیتاسنتر.

موقعیت جغرافیایی مناسب.


 

مرکز داده پارس آنلاین 

 

 
ویژگی های مرکز داده  پارس آنلاین:

مرکز داده‌های پارس با در اختیار داشتن امکانات بی‌نظیری همچون امکانات محیطی مناسب (مجموعه‌ای مجهز از سرورها، روترها و سوییچ‌ها و ...)، امکان کنترل‌های محیطی (مانند کنترل درجه حرارت و رطوبت، پیش‌گیری از آتش سوزی، پیش‌بینی سیستم برق پشتیبان و ...) و اقدامات امنیتی فوق‌العاده (اقدامات امنیتی محیطی و اطلاعاتی) محیطی امن و قابل اطمینان برای ارایه‌ی خدمات اشتراک فضا به وجود آورده است.

تنوع خدمات اشتراک فضای پارس آنلاین به متقاضیان امکان می‌دهد که برای استفاده از این خدمات مطابق با نیاز خود میزان استفاده از این خدمت را مشخص کنند. به بیان دیگر شما می‌توانید تنها یک سرور برای استفاده از حداقل پهنای باند داشته باشید یا ترکیبی از چندین سرور شبکه با حداکثر پهنای باند. پارس آنلاین در هر صورت برای هر یک از انتخاب‌های شما راه‌حل مناسبی ارایه خواهد کرد. به گونه‌ای که بتوانید از امکانات موجود به بهترین نحو استفاده کنید.

هر مشتری می‌تواند تجهیزات اختصاصی خود را در فضایی به مساحت دست کم 6 متر مربع در یک قفسه استاندارد با تمام امکانات تاسیساتی، فنی، امنیتی و پهنای باند مورد نیاز قرار دهد.

هر مشتری می‌تواند به طور مستقیم توسط دو نفر از کارشناسان فنی پارس آنلاین به تجهیزات فضای اختصاصی خود دسترسی داشته باشد. تمام تجهیزات اختصاص یافته به مشتری در یک قفسه‌ی اختصاصی به گونه‌ای حفاظت می‌شود که افراد غیر مجاز به هیچ وجه امکان دسترسی به این تجهیزات را نداشته باشند. افزون بر این، پیکربندی چندگانه این سرورها به شما اجازه می‌دهد که به هنگام ضرورت ظرفیت و امکانات سرورها را متناسب با نیاز خود تغییر دهید. درخواست کنندگان خدمات اشتراک فضای پارس آنلاین می‌توانند از امکانات پیشرفته موجود در مرکز داده پارس بهره‌مند شوند.

 


Copyright © 2010 l IranicaServer.com. All rights reserved طراحی شده توسط تیم طراحی ایرانیکا سرور