گیم سرور ایران|سرور مجازی مناسب گیم سرور|Game server iran|سرور گیم|سرور مجازی گیم

وبلاگ آموزشی

دسته : کنترل پنل ها          نویسنده : Hadi


چگونه در whm بویسله لیست خاکستری از اسپم جلوگیری کنیم ؟

لیست خاکستری سرویسیه که توسط Cpanel  برای جلوگیری از دریافت اسپم و ایمیل های ناخواسته آماده شده . در فعالسازی این گزینه mail server تمامی ایمیل ها (به جز ایمیل هایی که از mail server  قابل اطمینان ارسال میگردند) را در اولین ارسال رد میکند.

mail server  های قانونی ممکن هست که بعد از وقفه کوتاه مجددا ایمیل های خود را ارسال کنند که ایمیل های دریافتی که در لیست خاکستری فعال هستند بررسی میشوند و تنها بعد از آنالیز سه گانه ایمیل های قانونی دریافت میشوند.  شرایط سه گانه شامل آدرس آی پی ، آدرس ارسال کننده و آدرس گیرنده است بعد از بررسی این سه مهم ابزار لیست خاکستری ایمیل های اسپم را فیلتر کرده و به ایمیل های قانونی اجازه عبور میدهد . 

فعالسازی Greylisting :

WHM >>Email >> Greylisting

فقط کافیه بر روی on/off  بزنید و سپس ذخیره کنید .

تنظیمات کانفیگ : 

یکبار که greylisting  را فعال کردید بخش Configuration setting  نمایان خواهد شد . مقدار مورد نظر را در هر بخش وارد کنید و ذخیر کنید. 

تنظیمات عبارتند از : 

Initial Deferral Period  - مقدار زمانی(به دقیقه) کهGreylisting  در دریافت ایمیل های دریافتی تاخیر می اندازد تا آنالیز سه گانه انجام گیرد .

Resend Acceptance Period - زمانی که _ به دقیقه _ greylisting  قبول میکند ایمیل هایی که مجددا ارسال شده از طرف آی پی ناشناخته ی اول 

Record Expiration Time - زمانی که _ به دقیقه _ greylisting  پاک میکند داده آنالیز های سه گانه ایمیل های دریافتی  و از یک آی پی ناشناخته جدید ایمیل دریافت میکند .

Copyright © 2010 l IranicaServer.com. All rights reserved طراحی شده توسط تیم طراحی ایرانیکا سرور