گیم سرور ایران|سرور مجازی مناسب گیم سرور|Game server iran|سرور گیم|سرور مجازی گیم

وبلاگ آموزشی

دسته : کنترل پنل ها          نویسنده : mohsen


چگونه کنترل پنل DirectAdmin با cPanel و Plesk مقایسه می شود

DirectAdmin به طور کلی انتخاب سوم پنل پشت Plesk و cPanel محسوب می شود. این یک رقیب قدرتمند است، با تاکید بر داشتن پانل نسبتا سبک وزن. این ساده ترین پانل های پرداخت شده است، که دارای ویژگی های خوب (هرچند کوچکتر) است.
 
جوانب مثبت دایریکت ادمین:
1. سیستم های مورد نیاز:

DirectAdmin نیاز به منابع کمتر در مقایسه با cPanel یا Plesk دارد، که اجازه می دهد VPS های کوچک (و بنابراین ارزان تر) آن را اجرا کنند. DirectAdmin همچنین به خوبی در اوبونتو، دبیان، FreeBSD، CentOS، Red Hat (RHEL) و Fedora کار می کند.
2. هزینه های صدور مجوز ارزان تر:

DirectAdmin حدود 2 / 3dds هزینه cPanel (مجوز اختصاصی) و تقریبا همان هزینه Plesk است. بسیاری از مشتریانی که با بودجه در نظر گرفته می شوند، DA را بیش از دیگران انتخاب می کنند.
3. رابط کاربری ضعیف

داشتن ویژگی کمتری می تواند یک چیز خوب باشد، و در نتیجه DirectAdmin یک رابط کاربری خوب دارد. و مانند cPanel / WHM، عملکرد سرور سرور پیچیده را از عملکرد مدیر وب سایت نگه می دارد.
DirectAdmin مضرات:
1. پشتیبانی از ویندوز سرور

DirectAdmin انتخاب خوبی برای سازگاری با سیستم عامل است. با این حال، این فهرست ویندوز را حذف می کند.
2. عدم افزودنی شخص ثالث

cPanel دارای گزینه های گسترده ای از پلاگین های موجود است تا توانایی های آن پانل را گسترش دهد. حتی Plesk از طریق نرم افزار Vauult کمی دارد. اما DirectAdmin تقریبا هیچکدام نیست.
3. فقدان ویژگی های پیشرفته

DirectAdmin می تواند فعالیت های ساده مدیریت دولتی را به سادگی انجام دهد، اما ویژگی های پیشرفته ای مانند پشتیبانی از خوشه بندی یا قرار دادن آن گم شده است.


درباره ایرانیکا

Copyright © 2010 l IranicaServer.com. All rights reserved طراحی شده توسط تیم طراحی ایرانیکا سرور